Yes to carrots szampon Bielizna bezszwowa
24

Listopad

10 miesięcy ago

Bielizna bezszwowa

Bielizna bezszwowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bielizna bezszwowa

Przedsiębiorstwo Ferax-IRIL Sp. z o.o. (posiadacz marki Gatta), już od ponad kilkunastu lat rozwija się na naszym ojczystym rynku. Flagowym produktem firmy są rajstopy i skarpety w około kilkudziesięciu kolorach i różnych rozmiarach. Firma od 5 lat istnieje także w branży garderobianej. Wspaniale wkomponowała się w niszę trendy ubrań sportowych.

W naszym różnorakim wachlarzu odzieży sportowej mamy jednocześnie spodnie dresowe, bluzeczki, podkoszulki jak również bieliznę. Myśląc o ludziach aktywnych kilka kolekcji naszych strojów sportowych skroiliśmy z tkaniny o wyjątkowych niciach, które są odkształcalne i dzięki temu perfekcyjnie przylegają do sylwetki. Oprócz tego bardzo dobrze utrzymują ciepłotę ciała jak również posiadają właściwości odprowadzania wody.

Jako fabrykanci bielizny bezszwowej i ubrań zdajemy sobie sprawę z tego, jak niezwykle ważny jest materiał, z którego utworzony jest artykuł. Szczególnym zadaniem dla producentów jest specyfika odzieży sportowej. W tym wypadku ważny jest materiał, który z jednej strony musi chronić skórę, z drugiej utrzymywać optymalną ciepłotę i zapobiegać przesadnemu przegrzaniu się, tak aby nie tworzyły się na ciele rany. Z tej przyczyny nasze stroje sportowe są wykonane z kompozycji wspaniałej próby poliamidów, elastyny i bawełny.

Jednakże na produkcji konfekcji i rajstop nie kończy się dzieło firmy Ferax. Wspieramy także pracę młodych, utalentowanych tancerzy- wypłacając stypendia przekazane na kształcenie w zagranicznych, o ogromnej renomie szkołach tańca nowoczesnego, mieszczących się w stolicy Wielkiej Brytanii-Londynie i Los Angeles. Szczególnie nam zależy, by marka Gatta, była powszechnie kojarzona z takimi zwrotami jak: aerobic Łódź, czy szkoła tańca nowoczesnego w Warszawie. Albowiem nie tylko oddziałuje to na znakomity obraz przedsiębiorstwa, ale paralelnie promuje wśród rodaków aktywny styl funkcjonowania. Dlatego często wspieramy tego rodzaju przedsięwzięcia naszym doświadczeniem jak i dotowaniem imprez promujących zdrowy sposób życia.

Produkujemy poza tym serię odzieży sportowej- utrzymującej ciepłotę ciała, zrobionej w technologii bezszwowej. Ogromnym walorem tego typu ubrań jest to, że odprowadza pot na wierzch materiału i nie mechaci się oraz perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała- równocześnie ma właściwości modelujące.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator