Wella blondy Idealna garderoba
07

Styczeń

9 miesięcy ago

Idealna garderoba

Idealna garderoba
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Idealna garderoba

Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na światło, którego często w garderobach brakuje. Nisko wiszące żyrandole i lampy do tego celu są niekorzystne, ponieważ łatwo zahaczyć o nie podczas przebierania się lub otwierania drzwi.

Lustra potrafią zmienić nie tylko garderobę, ale również spostrzeganie własnego ciała, a jeśli zamontować lustra pod różnymi kątami, można się zobaczyć ze wszystkich stron. Najwygodniejszą opcją są szafy ze szklanymi drzwiami, pozwalają one także ukryć zawartość szafy przed wzrokiem ciekawskich. A jeśli nie jest to możliwe, zamieść jedno, ale duże lustro, gdzie można zobaczyć siebie w pełni wzrostu.

Następne pytanie: Czy musi być szafa, a może wystarczą same półki? Odpowiedź brzmi: musi być co najmniej jedna szafa. Na półkach trudno jest utrzymywać porządek wśród biżuterii i bielizny: skarpetek, szalików, pasków, biżuterii, krawatów i itd.

Jeśli rozmiar garderoby pozwala, organizuj w niej własny kącik. Umieść toaletkę z przyborami do makijażu, perfumy, krzesło lub piękny fotel.

garderoba

Możesz sobie pozwolić na artystyczny nieład. Na przykład, zawieś na drzwiach szafy torebki, szaliki i czapki. Będzie to również oryginalną podpowiedzią: za torebka z futerkiem ukryte są półki z ciepłą odzieżą, za jasnym szalikiem – letnie kolorowe buty.

garderoba

Na koniec kolor. Tu można zaszaleć, choć najlepszy wybór to jasne, neutralne kolory, proste formy, bez zbędnych elementów dekoracyjnych. Teraz tylko szaleć na wyprzedażach !

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator