Wella blondy Made in Poland: ALL ABOUT EVE !
07

Styczeń

11 miesięcy ago

Made in Poland: ALL ABOUT EVE !

Made in Poland: ALL ABOUT EVE !
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Made in Poland: ALL ABOUT EVE !

Ewa ( allabouteve1.blogspot.com ) swoim przykładem jeszcze raz potwierdza – fajne stylizacje na ślicznej dziewczynie są jeszcze fajniejsze 🙂
All About Eve!

All About Eve!

Kiedy zaczęłaś prowadzić bloga?

Ewa: Blog powstał pół roku temu. Z początku bałam się reakcji innych osób, dlatego nie reklamowałam się z nim za bardzo. Kilka razy mówiono mi, żebym go usunęła, bo to może źle wpłynąć na to, jak widzą mnie inni. Ludzie w Polsce myślą bardzo stereotypowo. Gdy widzą dziewczynę prowadzącą blog o modzie od razu nasuwa im się jej obraz: „Panienka, która myśli tylko o ciuszkach i swoim wyglądzie”. Chyba każda szafiarka spotkała się z taką opinią. Postanowiłam jednak robić swoje. Mimo że czasami spotykam się ze złośliwościami, to mój blog przyniósł mi już wiele radości oraz korzyści.

Dla kogo jest Twój blog?

E.: Dla każdej dziewczyny, kobiety, którą nie stać na drogie i markowe ciuchy, a która pragnie w jakiś sposób wyróżnić się swoim strojem. Chciałabym w choć niewielkim stopniu zainspirować kogoś do stworzenia własnego stylu i pokazać, że każdy ma prawo nosić to, co tylko mu się spodoba.
All about Eve!

All about Eve!

Jak byś określiła swój styl? Na co szczególnie zwracasz uwagę?

E.: Nie mam konkretnego stylu, co widać na moim blogu. Jednego dnia mogę stwierdzić, że w życiu nie wyjdę do ludzi w bluzie, drugiego natomiast będę wzdychać do bluzy bejsbolówki. Aktualnie skłaniam się ku mieszance stylów: trochę punkowych, romantycznych i sportowych elementów. Nie mogę powiedzieć, że mój styl jest oryginalny, ale staram się łączyć wiele elementów. Ostatnio zaczęłam przywiązywać dużą uwagę do butów. Uważam, że potrafią one kompletnie zmienić strój! Wystarczy popatrzeć na te od Jeffrey Campbella. Moje marzenie – z tych bardziej realnych – koturny w panterkę! Musze je w końcu zamówić.

Dużo czasu poświęcasz na dobór stylizacji?

E.: Myślę, że blogerki poświęcają tyle samo czasu na dobór stroju, co inne dziewczyny. Czasami zajmuje nam to kilka sekund, a czasami zastanawiamy się nad tym cały dzień.

Zdarzają się czasami negatywne komentarze? Jak na nie reagować?

E.: Negatywne komentarze, jak najbardziej! To oczywiste, że nie każdemu może spodobać się twój styl, twoja uroda. Nikt nie jest idealny. Ale, według mnie, istnieje gruba linia między konstruktywną krytyką a chamstwem. Tego w Internecie jest mnóstwo. Mnóstwo razy spotkałam się obraźliwymi komentarzami na temat mojej urody czy figury. Z początku brałam to do siebie, ale z czasem uodporniłam się na to. I kiedy po raz kolejny czytam, że mój nos wygląda jak kartofel, to myślę sobie: „dziewczyny, więcej oryginalności, to już było”. Czasami ze znajomymi przywołujemy sobie te najlepsze i najśmieszniejsze teksty. Trzeba mieć do tego dystans, bo inaczej się oszaleje.

Jak, Twoim zdaniem, określić osobę dobrze lub źle ubraną?

E.: Dla mnie, każdy, kto dobrze czuje się w swoim stroju, jest dobrze ubrany. Inną kwestią jest to, że tak naprawdę ten ubiór wcale nie musi mi się podobać. Uwielbiam dziewczyny ubrane oryginalnie, ale też nie popadające w jakąś skrajność i modową pułapkę. Na tę chwilę widzi mi się luźny T-shirt z motywem a la channel, marmurkowe spodenki z wysokim stanem, zakolanówki, czarne koturny i melonik. Prosto ale z pazurem. Jak dla mnie, outfit idealny.
All about Eve!

All about Eve!

Odwiedzasz inne blogi modowe?

E.: Ostatnio nie miałam na to czasu, ale staram się robić to regularnie. Uwielbiam niektóre szafiarki i ich styl! Dziewczyny z Polski są niesamowite i uważam, że ich stylizacje często są dużo lepsze niż te zagraniczne. Mimo że nie mają takiego dostępu do ciuchów jak ich koleżanki z Zachodu, to przodują w moim blogowym rankingu.

Blogi modowe zawładnęły internetem 🙂 Chciałabyś aby Twój się wyróżniał wśród innych?

E.: Zgadzam się. Teraz jest wielki boom na blogowanie. Myślę jednak, że w jakimś niewielkim stopniu udało mi się wyróżnić spośród wielu szafiarek, czego przykładem może być chociaż ten wywiad. Ale wiem też, że mogę osiągnąć więcej, biorąc przykład z blogerek z większym doświadczeniem, których również jest nie mało. Na pewno będę rozwijać się w tym kierunku. Jak na razie idzie to wszystko w dobrą stronę 🙂

Jakie miejsce w Twoim życiu zajmuje moda?

E.: Moda dla mnie to pasja, zabawa i, mam nadzieję, że przyszła praca. To nie jest całe moje życie, ale spora jego część. Coś, co przynosi nam sukcesy, z czasem staje się dla nas bardzo ważne. Mam swoją hierarchię wartości, według której staram się postępować. Moda znajduje się gdzieś w środku 🙂
All about Eve!

All about Eve!

Masz jakiś „modowy” wzór do naśladowania, inspiracji?

E.: Zawsze powtarzałam, że serial Gossip Girl to dla mnie skarbnica stylów i inspiracji. Uważam też, że niektóre nasze polskie blogerki zawsze wyglądają perfekcyjnie. Ale kiedy przychodzi do wyboru stroju, to kieruję się raczej intuicją, a nie tym, co gdzieś i kiedyś zobaczyłam.

Ubrania kupować czy wyszukiwać perełki w lumpeksach i sklepach internetowych?

E.: Kupować, jak najbardziej. Jednak wyszukiwanie perełek w lumpeksach to jest to 🙂 ! Dziewczyny w moim wieku rzadko kiedy mogą pozwolić sobie na duże zakupy w sieciówkach. W seconnd handzie możemy znaleźć ich odpowiedniki, czasami nawet o niebo lepsze, za 10 razy mniejszą kwotę. Uwielbiam chodzić po lumpeksach! Modny, unikatowy ciuszek za kilka złotych to nie tylko oszczędność ale i ogromna radość. Ale nie ukrywajmy, do lumpeksów trzeba mieć cierpliwość. Co do sklepów Internetowych, potrafię znaleźć tam rzeczy idealne! Jednak cena, która wychodzi w przeliczeniu na złotówki, koszt przesyłki oraz strach przed kupnem czegoś drogiego bez wcześniejszego przymierzenia jakoś nie pozwalają mi się przemóc.

Jak odnaleźć swój, niepowtarzalny styl?

E.: Jeżeli w czymś czuje się swobodnie, a przy tym modnie i kobieco, to myślę, że osiągnie się złoty środek. Jeśli ktoś naprawdę chce się wyróżniać strojem i być inspiracją dla innych, to musi trochę czasu poświęcić aby poszperać w Internecie, na różnych polskich i zagranicznych portalach modowych. Bardzo łatwo jest o przesadę! Jednak czasami to właśnie ona sprawia, że dany outfit jest wyjątkowy.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator