Wella blondy Modne torebki wiosna/lato 2011 – trendy
07

Styczeń

9 miesięcy ago

Modne torebki wiosna/lato 2011 – trendy

Modne torebki wiosna/lato 2011 – trendy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Modne torebki wiosna/lato 2011 – trendy

Przyszła pora na to, żeby zająć się torebkowymi trendami na wiosnę i lato 2011. Zapoznajmy się więc z propozycjami znanych projektantów.

Znajdziemy dużo różnych modeli: proste formy i nietypowe kształty, przeróżne palety kolorystyczne i dodatki ozdobne. Jednak co jest w tym wszystkim najważniejsze? Oto kilka naszych podpowiedzi i propozycji:

1. Tradycyjne kolory: biały, czarny, brązowy.

Torebki tradycyjnych kolorów są mile widziane tej wiosny i tego lata. Możemy je dobierać zgodnie z naszymi potrzebami i zachciankami, ponieważ nie ma jednego określonego kształtu, który by królował w tym sezonie.

2. Jaskrawość i miks kolorystyczny. Kolory: różowy, pomarańczowy, niebieski.

Ci, którzy lubią wyglądać kolorowo, również w tym sezonie nie będą się nudzić i będą wyglądać modnie. Wystarczy tylko odpowiednio dopasować kolor do całej kreacji. Uwaga, nie należy przesadzać! Nie róbmy kolorowego miksu, który nas zje.

3. Różnorodne motywy graficzne.

Motywy graficzne znajdziemy nie tylko na sukienkach, ale także na torebkach. W kolekcjach pojawiają się: motyw kwiatowy, o którym już wspominaliśmy, fikuśna kratka oraz dziwaczne rysuneczki. Takie torebki świetnie będą prezentować się z prostymi strojami (jeden przewodni kolor) bez zbędnych dodatków.

4. Bezkształtny kształt.

Nadchodzący sezon będzie obfitował w torebki mające przedziwne kształty: niektóre z nich będą bardziej przypominać worki, a niektóre będą zachwycać swoimi formami geometrycznymi. Unikatowe i nietypowe kształty oraz formy są mile widziane.

W tym torebkowym szaleństwie należy tylko uważać, żeby nie zgubić swój własny styl, ponieważ właśnie on się liczy!

5. Blask błyszczący.

W tym sezonie możemy zabłysnąć za pośrednictwem torebki. Projektanci nam proponują zgrabne, błyszczące torebki do prostych, stonowanych ubrań (np. złote w kolekcji D&G).

6. Ozdoby i ozdóbki.
Nasza torebka w tym sezonie nie musi być pozbawiona ozdób! Musi być prosta, ale z pewnymi dodatkami (podobnie do butów) – kokardki, metalowe zapięcia i dodatki oraz przeróżne wisiorki. Ilość ozdób na torebce nie powinna być przytłaczająca.

Sposoby noszenia torebek:

Projektanci proponują nam różne sposoby noszenia torebek: małe torebki z długim paskiem nosimy przez ramię lub trzymamy w ręku wraz z paskiem, tak jak kopertówkę; duże, workowate torebki – w ręku (raczej unikamy sposobu „na ramię”, pasek w tym sezonie spełniać powinien raczej funkcję ozdobną); małe kopertówki nosimy w ręku.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator