Koleston perfect paleta Oliwka dla dzieci Johnson
17

Listopad

3 lata ago

Oliwka dla dzieci Johnson

Oliwka dla dzieci Johnson
1 vote, 6.00 avg. rating (66% score)

oliwka-dla-dzieci-johnson-3Najlepszy peeling z oliwką!

Często pod ręką mamy różne produkty, które pomimo swoich codziennych zastosowań, mogą spełniać także inne funkcje lub zadania, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia.
Taka jest na przykład oliwka dla dzieci Johnson, która znana jest nie tylko z tego, że cudownie nawilża całe ciało i może być stosowana nie tylko przez najmłodszych, a przez wszystkich członków rodziny, w każdym wieku. Oliwka Johnson dla dzieci może być też doskonałym składnikiem domowej produkcji peelingu. Wystarczy wziąć na przykład garść kawy, dolać odrobinę oliwki, wymieszać i peeling gotowy. Nacierać można nim całe ciało, niektórzy traktują nim również twarz, chociaż akurat przy użyciu kawy jest on trochę ostry i trzeba z tym bardzo uważać. Po takim zabiegu każdy z pewnością poczuje różnicę i będzie cieszył się gładkim ciałem. Warto powtarzać go nawet raz na tydzień, aby efekt ten utrzymywał się stale.
Jak się okazuje oliwka może mieć więc różne zastosowania, na pewno warto próbować kolejnych i cieszyć się pięknym ciałem, o którym wielu z nas marzy.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator