Koleston perfect paleta Oliwka Johnson
25

Październik

3 lata ago

Oliwka Johnson

Oliwka Johnson
1 vote, 6.00 avg. rating (66% score)

oliwka-johnson-2Wiele mam nie wyobraża sobie, że w dziecięcej kosmetyczce mogłoby zabraknąć oliwki. Produkt ten pojawia się obok delikatnych płynów specjalnie do kąpieli, kremów na podrażnienia oraz szamponów dla niemowląt. Największym zainteresowaniem cieszą się oliwki sprawdzonych marek, które są stosowane przez mamy już od wielu lat. W ich składzie znalazły się naturalne oleje z dodatkiem wyciągów roślinnych, które nie podrażniają skóry dziecka. Przykładem jest oliwka Johnson bez dodatku konserwantów i sztucznych substancji zapachowych (producent stosuje wyłącznie hipoalergiczne składniki). Jakie zadania spełnia oliwka?

Oliwkę stosuje się do natłuszczania dziecięcej skóry. Przez pierwszy miesiąc życia noworodek ma naskórek, który jest niemal całkowicie pozbawiony naturalnej bariery ochronnej. Później oliwkę stosuje się u dzieci, które mają nadmiernie przesuszoną skórę.
Dziecięca oliwka doskonale sprawdza się również podczas masażu dziecka. Dlatego wiele mam sięga po ten popularny kosmetyk dziecięcy.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator