Wella blondy Salon fryzjerski miejscem damskich pogaduszek
21

Sierpień

1 rok ago

Salon fryzjerski miejscem damskich pogaduszek

Salon fryzjerski miejscem damskich pogaduszek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Większość kobiet nie potrafi trzymać języka za zębami. Plotki, ploteczki powodują, że świat staje się bardziej kolorowy. Jak się okazuje salon fryzjerski jest miejscem, gdzie panie nie szczędzą słów o swoich sąsiadkach czy innych paniach, które przychodzą do tego samego salonu fryzjerskiego. Czemu jednak kobiety mają tak wielką potrzebę plotkowania na temat innych. Czyżby miało to jakieś podłoże psychiczne?

Co myślą o tym specjaliści?

Mężczyźni przyznają, że kobieta z kobietą najlepiej się dogada, głównie dlatego że zawsze można rozmowę nawiązać do osiedlowych rewelacji. Salony fryzjerskie co jakiś czas przechodzą prawdziwy szturm, ponieważ w tym miejscu spotykają się spragnione wrażeń kobiety, które mają silną potrzebę poplotkowania. Specjaliści uważają, że obgadując inną osobę staramy się samym sobie przetłumaczyć, że jesteśmy znacznie lepsi. Chodzi oczywiście o to, jak samych siebie widzimy. Plotkowanie jest również na tyle skuteczne, że można zaprezentować własne podejście do życia czy sytuacji i pokazać się otoczeniu z tej lepszej strony. To pewnego rodzaju terapia, która ma na celu pozbycie się negatywnych emocji i dowartościowanie własnego ego.
Cieszą się salony fryzjerskie

Jak się okazuje właściciele takich osiedli, gdzie kobiety regularnie spotykają się na ploteczki odnoszą największe zyski. Głównie dlatego, że przychodzące panie zamawiają nie tylko farbowanie, ale również strzyżenie włosów ich mycie. Wszystko po to, aby zostać z innymi plotkarami dłużej.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator