Paleta wella Tampony czy Podpaski
17

Listopad

3 lata ago

Tampony czy Podpaski

Tampony czy Podpaski
1 vote, 10.00 avg. rating (86% score)

tampony-czy-podpaski-3Bezpieczeństwo i higiena

W dzisiejszych czasach kobiety mają bardzo ułatwione życie. Comiesięczna gehenna nie jest już tak wielkim problemem jak choćby 50 lat temu. Grube na 2 cm podpaski wykonane z najzwyklejszej waty odeszły już do lamusa.
Półki sklepowe uginają się od najróżniejszych towarów mających zapewnić komfort. Niezależnie, czy kobieta wybierze tampony czy podpaski, może mieć pewność, że przez wszystkie dni trwania miesiączki będzie dyskretnie zabezpieczona.
Pytanie, na który sposób powinna się zdecydować? Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i upodobań. Niezwykle ważny jest także tryb życia. Dzięki tamponom, można śmiało korzystać z basenu, są też dużo wygodniejsze w trakcie biegania, czy jazdy na rowerze.
Podpaski to bardziej klasyczny, ale nie mniej funkcjonalny wariant. Dostępne są rozmiary na dzień i na noc, a także różny stopień chłonności.
Nieważne, co klientka wybierze – tampony czy podpaski, może być stuprocentowo pewna, że w ciągu dnia nie spotka ją przykra niespodzianka. Liczy się przede wszystkim dbałość o higienę oraz dobre samopoczucie.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator