Wella koleston paleta Tusz do rzęs
30

Marzec

2 lata ago

Tusz do rzęs

Tusz do rzęs
1 vote, 9.00 avg. rating (81% score)

Tusz do rzes (9)Nie trzeba być profesjonalną wizażystką, by wiedzieć, że odpowiednio wykonany makijaż oczu optycznie je powiększa i dodaje urodzie charakteru. Zadbane i umalowane rzęsy są wręcz podstawą make-upu, dlatego trudno dziś wyobrazić sobie zestaw kosmetyków bez tuszu.

Udając się jednak do drogerii, stajemy przed nie lada wyborem. Półki wypełnione są rozmaitymi produktami i powstaje wówczas dylemat, który tusz do rzęs będzie najlepszy. Tu należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki efekt chcemy osiągnąć ? maskary mają bowiem właściwości pogrubiające, podkręcające lub wydłużające. Najczęściej produkowane są w kolorze czarnym i brązowym, choć dostępne bywają również w innych wersjach (granatowe, fioletowe, a nawet różowe czy zawierające drobinki brokatu). Warto również zwrócić uwagę na szczoteczkę ? jej kształt i materiał, z którego jest wykonana.

Jeśli mamy wątpliwości, zawsze możemy tusz do rzęs wypróbować jeszcze przed dokonaniem zakupów. Ważne jednak, aby korzystać wówczas z testerów, a nie pełnowymiarowych produktów, przeznaczonych do sprzedaży. Otwarcie maskary powoduje bowiem, że zaczyna ona wysychać ? narażamy wówczas potencjalnego nabywcę na niemiłą niespodziankę.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator