Koleston perfect paleta Wella koleston 12 89 special pearl blonde
08

Luty

12 miesięcy ago

Wella koleston 12 89 special pearl blonde

Wella koleston 12 89 special pearl blonde
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Fryzjer

Mam trzydzieści lat i przez cały ten czas ani raz nie farbowałam włosów nawet mi to przez myśl nie przeszło, bo bałam się, że sobie zniszczę strukturę włosa. Żeby tego było mało to ich nawet nie suszyłam, czy nie prostowałam. I tak szczerze powiedziawszy nic mi to nie dało, bo moje włosy i tak są zniszczone, suche i matowe.
Postanowiłam coś z tym zrobić, a poza tym jestem już na takim etapie swojego życia, że chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie, żeby poczuć się pewniej, świeżo i przede wszystkim lepiej.
Umówiłam się do swojej koleżanki, która jest fryzjerką, aby zmieniła kolor moich włosów. Poleciła mi użycie kasztanowej farby do włosów Wella Koleston, ponieważ jest to najlepsza farba obecnie na rynku i polecana przez każdego szanującego się fryzjera. Miała odżywić mi włosy, przez co miały stać się gładkie, lśniące i błyszczące, ni i miały mieć kolor kasztanowy. Akurat idealny kolor na zbliżającą się jesień.
Wynik przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, była w szoku jak poprzez kolor zmieniła się moja twarz, teraz żałuję że nie zdecydowałam się wcześniej.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator