Wella koleston paleta Wella koleston blond
08

Luty

10 miesięcy ago

Wella koleston blond

Wella koleston blond
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wella Koleston – nowość wśród farb

Wella to znany producent farb do włosów. Niedawno pojawiła się nowa linia produktów tej firmy: farby do włosów Wella Koleston.
W farbach tej linii zastosowano ulepszoną formułę systemu farbowania Koleston Perfect co zwiększyło ekspresję uzyskanych kolorów. Pojawiły się również nowe odcienie, przez co paleta kolorów stała się bogatsza i lepiej dopasowana do gustów klientek. Dzięki zastosowanej formule farby do włosów Wella Koleston są delikatniejsze dla struktury włosa nie niszcząc go, przez co włosy są jeszcze bardziej błyszczące. Farby te mają też łagodniejszy zapach, wygodniejszą do mieszania konsystencję dzięki czemu są przyjemniejsze w aplikacji.
Farby do włosów Wella Koleston mają szeroką paletę odcieni i kilka linii: Pure Naturals, gdzie znajdziemy kolory naturalne, Rich Naturals, w której naturalne odcienie są wzbogacone żywszymi refleksami, Vibrant Red bogatą w piękne czerwienie, Deep Browns, Special Blond, oraz Special Mix. Ten ostatni dedykowany jest osobom odważnym, które nie boją się eksperymentować.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator