Paleta wella Wella salon fryzjerski Warszawa
08

Luty

10 miesięcy ago

Wella salon fryzjerski Warszawa

Wella salon fryzjerski Warszawa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Farby do włosów Wella Koleston

Farby do włosów Wella Koleston przede wszystkim umożliwiają na uzyskanie niezwykle ekspresyjnych efektów kolorystycznych.

Przedstawicielki płci pięknej używające farby do włosów tej firmy mogą liczyć na zdecydowanie bardziej intensywne kolory, ze znacznie lepszym pokryciem.

Z kolei kobiety stosujące odcienie Vibrat Reds mogą spodziewać się jeszcze lepszej trwałości. Warto wiedzieć, ze Wella Koleston systematycznie wprowadza nowe, ulepszone odcienie, które świetnie mogą uzupełniać dotychczasowe portfolio.

Ponadto warto mieć świadomość, że farby tej marki dają nawet 69% połysku więcej w porównaniu do włosów, które nie były poddawane zabiegom.

Firma z myślą o klientach korzysta z nowej technologii, dzięki temu uzyskany został zupełnie nowy zapach, zamaskowany został również zapach amoniaki. Dzięki temu koloryzacja jest zdecydowanie bardziej przyjemna.

Świetnie prezentuje się także nowe inspirujące opakowanie. Klienci zauważają również wyższej jakości konsystencję, która charakteryzuje się lepszymi właściwościami mieszania.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator