Koleston perfect paleta Wiązanie krawata
28

Październik

3 lata ago

Wiązanie krawata

Wiązanie krawata
1 vote, 7.00 avg. rating (71% score)

Wiązanie krawata (2)Jeszcze jakieś pół wieku temu każdy młody dżentelmen musiał wiedzieć jak zawiązać krawat, dzisiaj młodzi nie garną się do tego typu lekcji. Wielu współczesnych chłopaków nawet nie myśli o noszeniu garnituru bo jest on nie wygodny, nudny, itd.

Prawda jest jednak taka, że przynajmniej kilka razy w życiu każdy facet będzie musiał założyć garnitur i tylko w przypadku ostatniego założenia wiązanie krawata nie będzie go interesowało, jednak przed tym jest kilka sytuacji w których w jakiś sposób będzie musiał ten krawat zawiązać.
Dziś o taką wiedzę jest znacznie łatwiej niż jeszcze kilka lat temu, można bez problemu w internecie znaleźć jakieś poradniki na temat wiązania krawata a nawet obejrzeć filmik pokazujący krok po kroku wiązanie krawata. Jest to bardzo ważne, ponieważ precyzja i dokładność w wiązaniu jest wizytówką danego faceta. Są sytuacje gdzie to na przykład przyszły szef będzie oceniał.
Ostatecznym wyjściem dla osób nie mających żadnego talentu i ze zdolnościami Hulka w kuchennych rękawicach pozostaje krawat na gumce.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Tag:
admin Administrator